Dodany: 2012-05-23 12:37:23
 

Podatek rolnyProwadząc rolniczą działalność gospodarcza każdy rolnik jest uiszczać podatek rolny, który pomoże mu wyliczyć każde biuro rachunkowe. Oczywiście może uczynić to samemu lecz w internecie będzie bardzo trudno znaleźć specjalnie do obliczenia tego podatku oprogramowanie które będziemy mieć możliwość pobrania na nasz komputer.

 

Nie znaczy to wcale, że w tym względzie nie mamy najmniejszych szans. Mamy i to bardzo duże, zwarzywszy, że definicja podatku rolnego mówi wyraźnie, że przedmiotem opodatkowania są grunty sklasyfikowane w ewidencji gruntów i budynków jako użytki rolne lin jako grunty zakrzewione i zadrzewione z wyłączeniem tylko tych, które są wyłączone pod działalność stricte rolniczą a wysokość podatku od nich wynosi równowartość 2,5q żyta.

 

Oczywiście należy wiedzieć w jaki sposób biuro rachunkowe szczecin będzie wyliczać tą kwotę. Będzie to możliwe tylko i wyłącznie w przypadku kiedy samodzielnie zbadamy w jaki sposób kształtują się ceny tego zboża. W tym wypadku nie pomoże nam często biuro rachunkowe szczecin. Ta kwestia należy do nas..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Podatek rolny
Nick: