Dodany: 2012-05-23 12:44:47
 

AkcyzaJednym z podatków do których opłacania zobowiązani są producenci alkoholi jak również wyrobów tytoniowych jest oczywiście akcyza. Niestety w Polsce akcyza na te dwie używki jest bardzo wysoka.

 

Nie jest w stanie nic na to poradzić zarówno biuro rachunkowe szczecin które zajmuje się rozliczaniem podatku akcyzowego jak również podmioty, które te podatek zmuszone są uiszczać. Zasadą jest, że akcyza którą wylicza biuro rachunkowe szczecin opłacana jest od 1000 litrów bądź ilości tysiąca papierosów wyprodukowanych w Polsce.

 

Jak więc widać koszty produkcji stale wzrastają co przedkłada się oczywiście na znacznie wyższe ceny tych wyrobów w konsekwencji czego klienci dostają przysłowiowo po kieszeni. Najważniejsze jest jednak to, że pomimo tak dużych obostrzeń i stale rosnących cen wyrobów tytoniowych nadal znajdują się osoby, które poprzez biuro rachunkowe szczecin rozliczają podatek akcyzowy i nawet całkiem dobrze na tym wychodzą. Kluczem do sukcesu jest oczywiście znaleźć odpowiednie biuro rachunkowe, które będzie informować nas na bieżąco o zmianach w prawie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Akcyza
Nick: