Dodany: 2011-01-12 10:39:44

Biuro rachunkowe a zakładanie działalności gospodarczejW dzisiejszych czasach bardzo wiele osób decyduje się na założenie własnej działalności gospodarczej. Podjęcie takiej decyzji nie jest trudne. Okazać się jednak może, że jej zrealizowanie zdecydowanie tak.

 

Zarówno biuro rachunkowe olsztyn, jak i biuro rachunkowe częstochowa mają w swojej ofercie usługę polegającą na pomocy przy zakładaniu działalności gospodarczej. Pomoc ta to nie tylko wsparcie merotoryczne, takie jak objaśnianie niezrozumiałych terminów czy klauzul prawnych. Biuro rachunkowe olsztyn oferuje pomoc w pełnym zakresie. Dlatego specjaliści z tego biura pomogą również przy sporządzaniu wniosków oraz dostarczaniu ich do odpowiednich urzędów.

 

A jaka droga czeka tych, którzy chcą założyć własnądziałalnośćgospodarczą? Długa. Rozpocząć ją należy od wizyty w urzędzie miasta lub gminy. Należy taa formularz EDG-1, który zawiera cały szereg informacji o przyszłym przedsiębiorcy. Następnie informacje te rozsyłane są do poszczególnych urzędów, między innymi do zakładu ubezpieczeń społecznych, urzędu skarbowego. Po  wpisaniu firmy dio rejestru przedsiębiorstw wymagane jest także stawiennictwo w zus-ie, banku, sanepidzie. We wszystkich tych sprawach pomoże nam biuro rachunkowe..

Nick: