Dodany: 2011-01-12 11:05:30

Biuro rachunkowe a biznes planBiuro rachunkowe częstochowa to profesjonalne doradztw podatkowe oraz sprawne, szybkie i solidne prowadzenie wszelkiego rodzaju rozliczeń. biuro rachunkowe olsztyn zajmuje się przede wszystkim  prowadzeniem ksiąg podatkowych, handlowych, obsługą kadrowo-płacową, rozliczeniami z ZUS i przygotowaniem zeznań podatkowych do Urzędu Skarbowego.

 

Jednak, oprócz tego, biuro rachunkowe olsztyn świadczy usługi związane z doradztwem i pomocą w opracowaniu biznesplanu. Jest to szczególnie pomocne dla początkujących właścicieli firm, którzy dopiero startują z własnym biznesem i potrzebują środków, aby swoją firmę rozwijać. Środki te mogą otrzymać z dofinansowania unijnego na założenie własnej działalności gospodarczej.

 

Aby jednak to dofinansowanie otrzymać muszą mieć wkład własny oraz poprawnie wypełniony wniosek o dofinansowanie, który musi zawierać szczegółowy biznesplan. W ułożeniu takiego biznesplanu pomaga właśnie biuro rachunkowe, które zatrudnia szereg specjalistów z zakresu pozyskiwania unijnych funduszy strukturalnych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Biuro rachunkowe a biznes plan
Nick: