Dodany: 2011-01-12 11:12:01

Biuro rachunkowe a egzekucje wierzytelnościBiuro rachunkowe olsztyn zajmuje się prowadzeniem rachunkowości podmiotów gospodarczych. W związku na ich zróżnicowanie, biuro rachunkowe olsztyn musi specjalizować się w rachunkowości różnego rodzaju.

 

Do podstawowych należy rachunkowość zarządcza i finansowa, ale można wyróżnić również rachunkowość podatkową i bankową. Dzięki zatrudnianiu księgowych specjalizujących się w każdym rodzaju rachunkowości biuro rachunkowe bydgoszcz jest doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla małych i średnich przedsiębiorstw, ale również dla banków, czy dużych koncernów. Warto wspomnieć również o tym, że biuro rachunkowe może pełnić funkcję doradczą przy egzekucjach wierzytelności.

 

Egzekucje te odbywają się z udziałem komornika, który zajmują majątek dłużnika na poczet spłaty długów jego wierzycieli. Biura rachunkowe mogą zostać poproszone przez wierzycieli o inwentaryzację majątku dłużnika i oszacowanie jego wartości. Egzekucje wierzytelności są wykonywane po doręczeniu dłużnikowi wezwania, które zabrania mu rozporządzania zajętym majątkiem, a także zabrania mu korzystania z jakichkolwiek świadczeń wynikających z zajętego majątku..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Biuro rachunkowe a egzekucje wierzytelności
Nick: